חזון המרכז לגירושין בהסכמה

לראשונה בישראל מרכז לגירושין בהסכמה המבוסס על מודל חדשני.

מכל שיטות הגירושין המקובלות ליקטנו את היתרונות ויצרנו מענה לחסרונות.

המרכז מספק לכל משפחה "חליפה תפורה לפי מידותיה" הנקראת "גירושין בהסכמה" מתוך מטרה למצוא את ההסדר הטוב ביותר לכל אחד מהפרטים במשפחה ולכולם ביחד.

במודל נכללים שיטות ומנגנונים מתחום ניהול משברים, ניהול סיכונים, מודלים של ניהול משא ומתן וקבלת החלטות, אימון אישי ומשפחתי והכול על בסיס ניתוח משפטי הוליסטי וייצוג משפטי מלא לכל צד.

גירושין הוא תהליך כואב ומורכב. הדרך שבה אתם מנהלים את התהליך, ההחלטות שאתם מקבלים "תוך כדי", מערכת היחסים שנוצרת בין בני המשפחה שחווים כולם את הפרידה – כל אלו ישפיעו על עתידכם לשנים רבות.

 זה יכול להיות "סיוט", "גיהינום", מסע נקמה פוגעני ופולשני לחייכם הפרטיים, כולל הכפשות והשמצות הדדיות. מלחמה שכולם יוצאים ממנה פצועים אנושות. תהליך שנמשך כמה שנים טובות, עולה הון תועפות, מקשה עליכם את המשך החיים ובעיקר פוגע מאוד בילדים שיזכרו לכם את זה לכל החיים.

אבל זה יכול להיות אחרת!

מתוך הבנה שהקשר ביניכם מסתיים כבני זוג אך ממשיך כהורים. מתוך הבנה שכל אחד מכם חייב עכשיו להגן באופן מלא על הזכויות והאינטרסים שלו אבל אפשר לעשות את זה בדיאלוג ענייני. מתוך כוונה לעשות את זה באופן מקצועי, מהיר ובעלויות נמוכות. מתוך רצון להיות מוגן מבחינה משפטית מצד אחד אבל גם לשלוט בתהליך ולמנוע ממנו להתדרדר להליכים משפטיים מיותרים מצד שני.

חזון הל"ב – המרכז לגירושין בהסכמה

הוא להציע לזוגות בתהליך גירושין את הפתרון הכי טוב שיש.

מתכונת הפעולה של הל"ב

כתבונת הפעולה של המרכז לגירושין בהסכמה מבוססת על ניסיון בן עשרות שנים של מיטב עורכי הדין המומחים בתחום הגירושין.

מודל חמשת השלבים של הל"ב – המרכז לגירושין בהסכמה מכוון את הצדדים להסכמה צעד אחר צעד כאשר לכל צד ייצוג משפטי מלא המבטיח את זכויותיו בתהליך (לא מדובר בתהליך גישור).

הל"ב מציע שירות המספק מענה לכלל ההיבטים של תהליך הגירושין.

להתגרש בדרך שלך…!

לכללי הל"ב – המרכז לגירושין בהסכמה 

למודל חמשת השלבים של הל"ב – המרכז לגירושין בהסכמה 

למי מתאים ההליך בהל"ב – המרכז לגירושין בהסכמה 

איך מצטרפים???

צרו קשר לייעוץ משפטי

הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה ובכל נושא

Comments are closed.