עורכי דין גירושין

המרכז לגירושין בהסכמה הוקם על ידי עורכי דין גירושין בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בניהול אלפי תיקי גירושין במדינת ישראל.

במדינת ישראל אחוז המתגרשים בגוש דן הוא 1 מתוך כל 3 זוגות נשואים, קרוב ל85 אחוז מהגירושים מסתיימים בהסכם גירושין והיתר בהכרעת דין בבית משפט, מרבית המקרים אינם מסתיימים לשביעות רצונם של שני הצדדים כתוצאה של תסכול, בלבול ותחושת אי צדק מכיוון שאף אדם הנמצא בתהליך הגירושין של עצמו לא יודע איך להתנהל בצורה הנכונה. הקושי הגדול הוא להתנתק מהרגשות ולנהל את הליך הגירושין בצורה שפויה. המרכז לגירושים בהסכמה הוקם על ידי מיטב עורכי דין גירושין בישראל שהחליטו לעזור לזוגות מתגרשים לעשות את זה אחרת.

השיטות השכיחות לניהול הליך גירושין

בית משפט

התדיינות בבית משפט בה כל אחד מהצדדים שוכר את שירותיו של עורך דין גירושין, כל צד מציג את טיעוניו ובסופם בית המשפט מגיע לידי החלטה. בשיטה זו לרוב יש מלחמות עורכי דין וחוסר ודאות לאורך כל התהליך, מדובר לרוב בתהליך יקר, ארוך ומתיש בו לזוג אין כל שליטה על התוצאה מכיוון שבסופו של ההליך בית המשפט מגיע להכרעה של השופט.

גישור

השיטה השנייה היא גישור, שהפכה למאד פופולרית בשנים האחרונות ואף בית המשפט מפנה לגישור בפעמים רבות, המגשר אמור להיות נייטרלי הוא לא אמור לייצג אף אחד מהצדדים אלא לבנות את הגשר להסכם ולשכנע את הצדדים להתפשר, אלא שמניסיוננו לרוב יש הבדלי כוח בין בני הזוג וכאשר יש בן זוג אחד דומיננטי אז חוסר השיוויון נשמר גם בתהליך הגישור מכיוון שהמגשר לא תמיד יודע איך להפר את מאזן הכוחות הקיים בין בני הזוג, כך ששיטת הגישור היא טובה אבל לא מייצרת פתרון מושלם.

עורכי דין גירושין ממרכז הל"ב:

עו"ד רמי ביאזי

עו"ד שמעון חסקי

עו"ד אסף מאור

עו"ד עינת ברכה

לייעוץ עם עורך דין גירושין מהמרכז לגירושין בהסכמה מלאו הפרטים בטופס:

צרו קשר לייעוץ משפטי

הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה ובכל נושא

Comments are closed.